קלנועית זוגית, קלנועיות זוגיות, קלנועית לזוג - קלנועיות צרעה

קלנועית זוגית

אנשים מבוגרים נאלצים לא פעם להתמודד עם קשיים רבים בחייהם, אשר מגבילים אותם ביומיום. פעולות פשוטות אשר בעבר היו יכולים להיעשות בקלות, אינן אפשריות עוד.
אחת הפעולות אשר מקשות על החיים של אותם אנשים היא הליכה, אפילו הקצרה ביותר, אם בעבר יכלו המבוגרים לצעוד בכל שעה בכל זמן, ולכל מקום - כאשר בגרו, לא יכלו עוד. אחד העזרים בהם משתמשים כדי להקל ולהפחית בהליכה קשה היא שימוש באמצעות קלנועית זוגית.
קלנועית לזוג מהווה עזר מהותי ומשמעותי אשר בכוחו לשנות את אורך חייהם של אנשים מן הקצה אל הקצה, הן בשיפור מערכת היחסים על ידי התנהלות תקינה ואפשרות יציאה מהבית, והן על ידי זמן איכות בלתי נמנע אשר נוצר באופן טבעי בזמן הנסיעה המשותפת על קלנועית לזוג.

מהי בעצם קלנועית זוגית ?

קלנועית זוגית הינה קלנועית לכל דבר, ממונעת ונטענת, אולם היא רחבה במיוחד - קלנועית זוגית בנויה כך שהיא תוכל להכיל שני אנשים (ואפילו מטען בצד או מאחורי המכונה) הקלנועית הזו למעשה מגיעה במגוון צורות ודגמים, כך שהיא יכולה להתאים עצמה להמון מצבים ולסוגי אוכלוסיות רבות. למשל, מי שחפץ מדגם בעל זכוכית מגנה יוכל לעשות זאת, ומי שלא מעוניין בזכוכית מגנה יוכל לבחור בדגם אחר, שכן היכולת של קלנועית זוגית היא בגמישות שלה עבור המשתמשים.
ולכן, מומלץ תמיד לכל מי שחפץ בנסיעה בטוחה על פני הליכה קשה ולא בטיחותית – להשתמש בקלנועית זוגית עבורו.
חשוב לציין גם שהמחיר של הקלנועיות הללו משתנה, ולא תמיד יקר כפי שנהוג לחשוב, תמיד יהיו דגמים יקרים יותר או פחות אבל הכול תלוי בסוג הרכב, ובתוספות הקיימות או שאינן קיימות בתוכו.
קלנועית זוגית דגם נפטון 3
קלנועית זוגית דגם נפטון 4
מיועדות לזוגות או אנשים בעלי משקל. מסוגלות לשאת עד עשרות רבות של קילוגרמים.
הקלנועיות בטיחותיות מעוצבות ונוחות !